FotoSan 630

ФотоСан 630 – фотоактивована дезинфекція.

Квантовий стрибок

Як часто у стоматології ви відкриваєте для себе нову, прогресивну форму лікування?

Щоб будь-яке нововведення вважалося квантовим стрибком у клінічному лікуванні, воно має відповідати декільком додатковим вимогам:

• Лікування має бути ефективним, тобто новий спосіб має застосовуватися щоразу.
• Лікування має бути безпечним, без ризику для пацієнта та лікаря, та, в ідеалі, без побічних ефектів.
• Рівень ретельності пацієнта має бути високим, щоб у пацієнтів склалося позитивне враження щодо лікування.
• Рівень старанності лікаря повинен бути високим, тобто лікування не повинно бути дуже складним, технічним і забирати занадто багато часу та сил.
• Вартість лікування повинна бути розумною, настільки, щоб пацієнт міг собі дозволити і лікар отримував вигоду в грошах.

Якщо виконуються всі вимоги, можна говорити про справжнє квантове стрибання в клінічному лікуванні.
Концепт ФотоСан відповідає всім зазначеним вимогам. Ми впевнені, що незабаром ФотоСан пропонуватиметься всім пацієнтам як стандартне лікування, якщо є відповідні показання, для досягнення найкращого результату.

Принцип роботи

Фотосенсибілізатор зв’язується із поверхнею мікроорганізмів.

Фотосенсибілізатор поглинає світло в особливому спектрі та отримує енергію.

Отримана енергія впливає на присутній кисень О2, який розщеплюється на O або O, зазвичай звані активними формами кисню.

Активні форми кисню відразу і повністю руйнують стінки клітин бактерій та інші структури лише у мікроорганізмах.

Логотип ФотоСана графічно представляє принцип дії:

Молекули кисню одержують енергію від активованого фотосенсибілізатора і стають або O (негативно зарядженими іонами), або O (радикалами).

Виріб ФотоСан – це високоефективний прилад зі світлодіодом червоного світіння, який використовується разом із фотосенсибілізатором, рідким засобом ФотоСан.

Такий метод відомий у світі як фотодинамічна протимікробна хіміотерапія, світлоактивована дезінфекція або фотоактивована дезінфекція.

Засіб діє негайно

Лікування у стоматології

Ендодонтичне лікування
Здійснюється підготовка та промивання кореневого каналу. Канал заповнюється фотосенсибілізатором. Кожен канал просвічується протягом 30 секунд з використанням ендодонтичної насадки. Кореневий канал обсушується і заповнюється, як завжди.

Періодонтальне лікування
Проводиться зняття зубного каменю та навколокореневе чищення.
У кишені вводиться фотосенсибілізатор. Глибокі кишені просвічуються протягом 10 секунд з використанням довгої насадки, введеної в кишеню, і потім протягом 10 секунд зовні з використанням скругленої насадки, що щільно притиснута до слизової оболонки.

Періімплантит
Лікується так само, як і пародонтит.

Гінгівіт та перикороніт
Фотосенсибілізатор вводиться в зубоясенну кишеню і висвітлюється протягом 10 секунд з використанням закругленої насадки, щільно притиснутою до слизової оболонки.
ФотоСан
Фотосенсибілізатор
ФотоСан 6 мл
Засіб з високою в’язкістю
Засіб із середньою в’язкістю
Засіб з низькою в’язкістю
Перед використанням струсити.
Вироблено у Данії компанією CMS Dental


Лікування карієсу
Зокрема, для знезараження глибокого карієсу. Після висвердлювання більшості каріозного дентину, вводиться фотосенсибілізатор і просвічується протягом 10 секунд. Потім встановлюється тимчасова пломба.

Принцип ФАД ефективний у боротьбі не тільки з бактеріями, але також з іншими мікроорганізмами, такими як віруси, грибки та найпростіші. Застосовувані фотосенсибілізатори мають набагато менше спорідненості з клітинами ссавців, тому в лікуванні не було зазначено жодних побічних ефектів.

В результаті, фотоактивована дезінфекція (ФАД) має низку переваг у порівнянні як з традиційним застосуванням антибіотиків, так і з хімічними дезінфекційними засобами.

Фотосенсибілізатор представлений у кількох варіантах з різним рівнем в’язкості: низький, середній, високий рівень в’язкості відповідно. У всіх розчинах є однакова концентрація активних компонентів.

Також ефективний у боротьбі з вірусами, грибками та найпростішими.

Вбиває бактерії зі швидкістю світла.

Показання до застосування:
• Ендодонтія
• Пародонтит
• Періімплантит
• Перикороніт
• Гінгівіт
• Карієс

Переваги лікування за допомогою комплексу ФотоСан
• Діє миттєво
• Ефективний у боротьбі з усіма мікроорганізмами
• Не розвивається стійкість
• Без побічних ефектів
• Простий у використанні, не потребує великих витрат часу
• Зрозумілий принцип дії
• Недороге лікування

Обмеження у застосуванні комплексу ФотоСан
• Фотосенсибілізатор повинен контактувати із заданими мікроорганізмами
• Світло має мати безпосередній доступ для активації фотосенсибілізатора.

Принцип дії науково підтверджено.

Фотосан неодноразово використовувався для клінічних досліджень у відділеннях провідних університетів. З останніми результатами можна ознайомитись на нашому сайті.

Принцип, що лежить в основі ФАД, так звана фотодинамічна терапія (ФДТ) відомий вже понад 100 років. Концепція продукції ФотоСан тестувалася протягом останніх 10 років, частково з використанням лазерів та частково світлодіодами. Фотоактивована дезінфекція є особливо цікавою, тому що цей метод може використовуватися для боротьби з усіма мікроорганізмами, що викликають різні захворювання. У лабораторних умовах було проведено кілька наукових експериментів із біоплівками зубного нальоту (див. таблицю нижче).
Бактерії порожнини рота, оповиті біоплівкою, яка є позаклітинним матриксом полімерів мікробного походження та організму-господаря, певною мірою захищені від антибіотиків, імунних реакцій та інших зовнішніх впливів. Тому особливо важливо, що реакція з атомарним киснем також розщеплює полісахариди в цьому матриксі, і таким чином мікроорганізми стають більш чутливими до подальшого руйнування.

Показання до застосування ФАД у ротовій порожнині викликали значний інтерес, оскільки фотосенсибілізатор відносно простий у застосуванні. Принциповим моментом було знайти потужне джерело світла нелазерного типу, робота якого не була б технічно складною чи дорогою.

Исследования ФАД на базе биопленок зубного налета в лабораторных условиях

Исследование (год публикации)Фотосенсибилизаторнм свет/светодиод/лазерМикроорганизмы
Добсон и Уилсон (1992)TBO, MB, AIS2Pc, HP-HCL633 лазерStreptococcus sanguinis Porphyromonas gingivalis Fusobacterium nucleatum Actino, actinomucetemcomitans
Уилсон и др. (1996)AIS2Pc660 светодиодStreptococcus sanguinis
Хаас и др. (1997)TBO905 светодиодActino, actinomucetemcomitans Porphyromonas gingivalis Prevotella intermedia
Вуд и др. (1999)ZnPcБелый светСмешанные штаммы
О’Нил и др. (2002)TBO633 лазерСмешанные штаммы
Сил и др. (2002)TBO633 лазерStreptococcus intermedius
Сукос и др. (2003)pL-Ce6Красный светActinomyces naeslundii
Ли и др. (2004)ALA630 светодиодPseudomonas aeruginosa
Занин и др. (2005)TBO633 лазер/639 светодиодStreptococcus mutans
Меткаф и др. (2006)ЭритрозинБелый светStreptococcus mutans
Хоуп и Уилсон (2006)SnCe6488 лазер, 543 лазерStreptococcus pyrogenes
Вуд и др. (2006)Эритрозин, MB, ФотофринБелый светStreptococcus mutans
Уильямс и др. (2006)TBO633 светодиодStreptococcus intermedius
Занин и др. (2006)TBO639 светодиодStreptococcus mutans, sanguinis, sobrinus
Сукос и др. (2006)MB665 светодиодEnterococcus faecalis
Донелли и др. (2007)TBO635 лампа ПатерсонаCandida albicans
Гарсез и др. (2007)PEI-Ce6660 светодиодProteus mirabilis Pseudomonas aeruginosa
Шлафер и др. (2008)TBO630 светодиод (ФотоСан)Streptococcus intermedius

Фотоактивована дезінфекція (ФАД) у стоматології – дослідження у природних умовах

Дослідження Дортбудака (2001) показали значне зниження кількості бактерій Actinomyces actinomycetemcomitans, Porphyromonas gingivalis та Prevotella intermedia після проведення фотоактивованої дезінфекції (TBO + 690 нм світлодіод) у 15 пацієнтів з периімплантитом.

У дослідженнях Хааса (2000) у 17 пацієнтів з періімплантитом також показано, що фотоактивована дезінфекція допомогла зменшити запалення.

У дослідженнях Кемерика та ін. (2003) на прикладі щури (щури були щеплені з кожної сторони верхнього моляра) було показано наступне: бактерії Porphyromonas gingivalis були зруйновані, а подальша дія лазера 630 нм призвела до того, що:

  1. Не залишилося жодної живої бактерії із заданої групи;
  2. При гістологічному аналізі не було виявлено жодних негативних ефектів фотоактивованої дезінфекції;
  3. Через 90 днів відмічено значне зниження резорбції кісткової тканини у групі TBO + лазер у порівнянні з контрольною групою (без процедури ФАД або TBO та лазер відповідно).

Сигуш та ін. (2005) показали на прикладі моделі з гончаками, які були заражені Porphyromonas gingivalis та Fusobacterium nucleatum піддесенно по всіх зубах, що процедура ФАД сприяла значному зменшенню почервоніння та кровотечі.

Шиблі та ін. (2003) на прикладі моделі лігатурно індукованого периимплантита у собак показали, що ФАД знижує кількість бактерій штамів Prevotella, Fusobacterium та Streptococcus betahaemolyticus.

Більш того, Шиблі (2006) показав на прикладі собак з періімплантитом, що ФАД спільно з спрямованою кістковою регенерацією (НКР) давала більш високі результати порівняно з НКР самою собою.
Тейхерт та ін. (2002) показали на прикладі моделі мишей з ослабленим імунітетом, що ФАД може повністю видалити Candida albicans із псевдомембранних ділянок, уражених кандидою, на корені язика.

Бонсор (2006) показав на основі огляду 14 пацієнтів та 32 кореневих каналів у ході клінічної практики, що 20 кореневих каналів були спочатку інфіковані.

Ефективно та без побічних ефектів.

Напрямок діяльності компанії CMS Dental .
Ми розробляємо, виробляємо та розповсюджуємо спеціалізовану високоякісну продукцію для лікарів-стоматологів, які цінують інноваційні рішення, а також обладнання та матеріали, що полегшують роботу клінік та сприяють більш точному постановці діагнозу пацієнту, скорочення часу лікування та зменшення больових відчуттів.

Наша мета – запропонувати найпередовішу та найсучаснішу високоякісну продукцію за розумними цінами, щоб стоматологи та пацієнти по всьому світу могли собі на благо скористатися останніми досягненнями.

Компанія CMS Dental була створена у 1984 році двома лікарями – Джиммі Кертом та Лізбет Роуз. Із самого початку вони були зацікавлені у нових методах лікування та розробці нової продукції, яка принесла б користь як лікарям, так і пацієнтам.

Ми вирішили довірити виробництво нашої продукції в Данії компаніям, що спеціалізуються на спеціальних виробничих процесах.
Це дає певні переваги нашим покупцям, оскільки ми постійно контролюємо виробничий процес і, отже, можемо вводити покращення та вчасно задовольняти потреби наших клієнтів. Гнучкість – ключове поняття при знаходженні вдалих рішень.

ФотоСан – технічні специфікації
Живлення

Вхідна потужність: 100-240 вольт змінного струму, 50/60 Гц.
Корисна потужність: 9 вольт постійного струму, 1,3А/1,7А.

Батарея
Номінальна напруга: 3,2 вольт.
Номінальний струм: 800 мА.
Тип батареї: LiFePO4.
Час зарядки: приблизно 3 години.
Час роботи: приблизно 500 секунд.

Діод
Номінальна потужність у ватах: 15 Вт.
Вихідна інтенсивність: 2000 мВт/см².
Довжина хвилі: 625-635 нм.

Налаштування часу
Велика кнопка: 30 секунд світло з вібрацією Мала кнопка: 10 секунд світло з вібрацією

Додатково: для роботи з пристроєм потрібні спеціальні захисні окуляри (окуляри в комплект не входять і купуються окремо).

За детальнішою консультацією звертайтесь

Україна, м. Рівне, вул. Дубенська, БОС 217

067 360 82 28

050 435 42 90

@aitasplus/ aitasplus1@gmail.com