Сучасний 3D принтер FORM 3B+

Form 3B+ це вдосконалений 3D принтер, оптимізований для біологічно сумісних матеріалів. Головною ідеєю при розробці цієї нової моделі стала простота роботи з принтером. Для запровадження 3D у клінічну практику більше не потрібно бути інженером, тепер ти просто натискаєш кнопку та отримуєш точний результат! Все інше принтер зробить сам завдяки більш ніж 20 вбудованим датчикам, що відстежують та автоматично корегують роботу системи.

В комплексі зі станцією автоматичної мийки Form Wash та полімеризатором Form Cure принтер Form 3B+ це ідеальна система для стоматологічної клініки або зуботехнічної лабораторії, які прагнуть друкувати деталі та реставрації з медичних матеріалів.

6 000.00$

Наступне покоління промислового 3D-друку
З впровадженням передової технології LFS ™ компанія Formlabs повністю змінила фотополімерний 3D-друк, щоб значно спростити і покращити процес.
Form 3B+ використовує гнучкий резервуар і лінійне підсвічування для забезпечення приголомшливої якості друку і надійності принтера.

Точність

Cпеціально розроблений блок обробки світла (LPU) всередині принтера використовує компактну систему лінз і дзеркал для отримання супер точних надрукованих деталей.

Безперервний друк

Form 3B+ постійно відстежує продуктивність друку. Вбудовані датчики допомагають підтримувати ідеальні умови друку і відправляють оператору сповіщення про стан апарату.

Послідовний друк

Параболічне дзеркало гарантує, що лазер друкує перпендикулярно площині збірки, забезпечуючи рівномірну якість друку по всій платформі.

Швидше, ніж будь-коли

Високочастотний гальванометр забезпечує точне управління і високу швидкість.

Калібрування по замкнутому циклу
Оптичні датчики постійно коригують масштаб і потужність, і навіть можуть виявляти пил.

Безпроблемне управління матеріалами
Перемикайтесь між матеріалами за лічені секунди за допомогою простої системи картриджів.

Працюйте та вдосконалюйтесь яскраво разом з Аітас Плюс!
 
Консультація та продаж в Україні:
@aitasplus
Рівне (067)360-82-28, (050)435-42-90